Riverside Concept Houses ₺300000
0
İlan Sahibi: admin
Mesaj gönder

Site ana girişinde, güvenlikli resepsiyon hizmeti, 145m2’lik açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, havuz başında fitness center, wc, A ve B bloklarda ayrı ayrı sauna, soyunma odası ve duş bulunmaktadır.
24 saat güvenlik görevlisi bulunmaktadır.24 saat teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.24 saat hizmet veren site görevlisi bulunmaktadır(Site görevlisine site içinde konaklaması için özel daire tahsis edilmiştir). Site içerisi 8 adet bağımsız çalışan güvenlik kamerası ile 24 saat kontrol edilmektedir.Bu sayede kameralar her evden internet bağlantısı ile televizyondan izlenme olanağı sağlanmaktadır.Böylece havuzda ya da bağçede oynayan çocuğumuzu sürekli evden kontrol etme imkanı da bulunmaktadır. *Özel tasarım panaromik peyzaj, sosyal alanlarda özel aydınlatma ve iklimlendirme sistemi yaşam kalitenizi arttırmak için itina ile düşünülmüştür.
* Daire sahiplerine özel bodrumda depolama dolaplar da bulunmaktadır.
Peyzaj alanlarında uzaktan kumandalı zaman ayarlı otomatik sulama sistemi kullanılmış olup, bahçede ve havuzda ihtiyaç duyulan su özel açılmış sondaj suyundan ücretsiz olarak kullanılmaktadır.
* Ortak alanların aydınlatılmasında, harekete duyarlı sensörler bulunmaktadır.
*Elektrik kesintilerilerine karşı tüm binaya yetecek jeneratör kullanılmaktadır.

Aradığını buldun mu?Yorum Yaz

Yorum

Click on a star to add rating